Home

 

Datum/uur1ste elftal A, 3de prov.C1ste elftal B, 4de prov.D 
Competitie  Reeksuitslagen Reeksuitslagen
Voebalexpress  Kalender KFCK A Kalender KFCK B
Zon 21 nov 14u30 KFCK - Netezonen    5-0 RB Elzestraat - KFCK   6-2
Zon 28 nov 14u30u  Putte - KFCK  2-1 VC Rijmenam - KFCK    5-0
Zon 5 dec 14u30 KFCK - Noordstar 14u00 KFCK - KSW Wavria B
Zon 12 dec 14u30u Hallaar - KFCK Hingene - KFCK
Zon 19 dec 14u30u Zat 18 dec 20u Hooikt - KFCK Heffen - KFCK
winterstop - -

 

Wedstrijd KFCK A - Rauw Sport => Uitgesteld

06-11-2021

De wedstrijd van as zondag 7 november  KFCK A - Rauw Sport kan niet doorgaan wegens corona gevallen.

Deze zal  gespeeld worden op woe 17 november om 20u.


Mosselen 23 en 24 oktober 2021

27-09-2021

Zaterdag 23 oktober 2021 van 17.00-21.00 uur 

Zondag 24 oktober 2021 van 11.30-20.00 uur, Meer info.


Vacature toogpersoneel

05-08-2021

Voor meer info, klik hier.


Kunstgrasveld en vernieuwing accomodatie KFCK

04-07-2021

De aanleg van het kunstgrasveld ea aanpassingen aan onze accomodatie zijn een feit.

Dit kon niet gerealiseerd worden zonder de vele helpende handen. Oprechte dank hiervoor.

Alsook door de financiele steun, daarvoor een oprechte dank aan onze gemeente Sint Katelijne Waver en ook  aan SPORT VLAANDEREN. 


Transferoverzicht 2021-2022

26-06-2021

Vertrekkers

Pieter De Wit & Jonas De Wit : stoppen
Stephen Van Damme : stopt 
Borremans Michael : Lint
Jente Op de Beeck : Lint
Kyo Oenang : Lint 
Maeremans Michael : KFC Putte 
Bouzerda Anas : KFC Eppegem 
 
Aanwinsten : 
Van Keer Joren komt van KFC Meise - Verdediger 
Ozturk Baris : Borsbeek - aanvaller 
Rabhi Ismail : Beerzel - aanvaller 
Sarr Bocar : Schriek - middenvelder 
Mohcine El Harout : VK Hooikt - aanvaller 
Znagui Sohaib : Willebroek - middenvelder 
 
Jeugdspelers die worden doorgeschoven naar de A-kern : 
Bram & Robbe De Laet
Lucas Croonen
Bas Vandenbussche
Ben Dauw

Rommelmarkt 26 juni

28-05-2021


Wedstrijden Beker GVA

27-05-2021

Boechoutse - KFCK A

KFCK A - Lint B

Aartselaar B - KFCK A

KFCK A - Ox. Boechout

------------------------------------------------------

KFCK B - Z.Hombeek

Kontich B - KFCK B

KFCK B - Schelle B 

Hove Sp. - KFCK B

De vier wedstrijden worden gespeeld op de zaterdagen 7, 14, 21 augustus en zondag 29 augustus 2021.


Reeksindeling 2021-2022

27-05-2021

3de prov. Reeks C, 16 clubs:
KFC Putte A, Excelsior Bouwel, Blauwvoet Oevel, Linda Olen, BO Beerzel, K Noordstar VV, KV Hooikt A, FC Netezonen, Excelsior Vorst,
Rauw Sport, KFCM Hallaar, VV Laakdal, KFC Katelijne A, KSV Schriek, KSK Wavria A en FC Punt-Larum.

4de prov. Reeks D - 16 ploegen:
KFC Muizen, Heffen SK, KVK Hingene, RB Elzestraat, KFC Katelijne B, Schelle Sport B, KSK Wavria B, SC Mechelen, VK Heindonk,
VC Rijmenam, KSK Sint-Amands, FC Blaasveld, Zennester Hombeek, Leest United, FC Suraye Utd Mechelen en Kalfort Puursica.

 


Start kunstgrasveld

04-05-2021

De start van het kungrasveld is een feit, in samenwerking met de gemeente en enkele sponsors. Hierbij enkele indrukken:


Paella TAKE AWAY weekend 14 mei 2021

21-04-2021

In het weekend van 14 mei organiseren we onze laatste TAKE AWAY voor dit seizoen.  We hebben gekozen voor PAELLA .  IN bijlage vindt je alle info.